Wydarzenia

Youtorque!

Jason z USA uruchomił właśnie projekt, nad ktorym pracował od wielu miesięcy. Youtorque to serwis dla osób, zajmujących się profesjonalnie tuningiem silników samochodowych. Jason jest znanym ekspertem w tej branży, a jakiś czas temu spróbował swoich sił w Blenderze. Z wykorzystaniem wtyczki Burster stworzył interaktywne narzędzie do prezentowania informacji o częściach silników samochodowych oraz o możliwościach ich podrasowania.

Warto odwiedzić Youtorque.

Tutaj można zobaczyć wideo promujące stronę: http://www.youtube.com/watch?v=Bu1ICKqaE_c

Podsumowanie konferencji Blendercat

Dziś ukazał się magazyn Blendercat Magazine No 3, zawierający m.in. podsumowanie wydarzeń oraz sporo ciekawych artykułów na temat wykorzystania Blendera & Burstera do tworzenia gier komputerowych. Między innymi opublikowany został nasz artykuł traktujący o technice tworzenia dynamicznych trójwymiarowych napisów w Blender Game Engine, do wykorzystania za pomocą Burstera.

Całość artykułu dostępna tutaj: blendercat magazine 3 (w jęz. hiszpańskim).

Wersja angielska dostępna w Burster Directory (wraz z interaktywną prezentacją).

RIORAID. Klasyka 8-bitowców powraca. W 3D!

Niemal każdy z pokolenia dzisiejszych 30-latków kiedyś łamał joystick grając w River Raid. iTechnologie właśnie opublikowała grę, która jest hołdem dla klasycznej strzelanki z lat 80. RIORAID - bo o tej grze mowa, przenosi gracza w świetnie znany teren. Tym razem w 3D z zachowaniem oryginalnego, pikselowatego klimatu.

Gameplay został odświeżony, dodano wszystkie niezbędne elementy takie jak: osiągnięcia, combo, udostępnianie wyników w facebook. Klimatyczna ścieżka dzwiękowa doskonale podtrzymuje 8-bitowe przeżycia.

Zapraszamy tutaj: http://rioraid.com

Burster w Katalonii

W czasie, gdy w Polsce trwały Święta Wielkanocne, w Katalonii mocno pracowali użytkownicy Burstera. W dniach 2-8 kwietnia odbyła się konferencja "Open Game". W programie była seria warszatów prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży gier komputerowych 3D. Na zakończenie konferencji, 8 kwietnia odbył się 2 godzinny wykład oraz warsztat poświęcony wtyczce Burster. Program konferencji dostępny jest tutaj: http://www.blendercat.org/?p=416.

Kilka zdjęć z konferencji w pełnym tekście artykułu

Read more...

Interaktywna zawartość dla EF Polska Sp. z o.o.

iTechnologie Sp. z o.o. przygotowało dla EF Polska Sp. z o.o. całościową identyfikację wizualną, począwszy od logo, strony internetowej, poprzez zestaw wielu interaktywnych prezentacji i instrukcji wykonanych w 3D i dostępnych przez Burster, skończywszy na tabliczce firmowej (oczywiście zaprojektowanej w Blenderze i wizualizowanej za pomocą Burstera). Zachęcamy do odwiedzenia strony efpolska.pl.

More Articles...

Page 1 of 3

Start
Prev
1

Translate site

Burster - wymagania

Burster to wtyczka do przeglądarki internetowej.

  • Firefox
  • Internet Explorer
  • Opera
  • Chrome
  • System Windows / System Linux

Video: Burster


Video: Parking Lot


Firma

Pracujemy, żeby pomóc Tobie

Spółka iTechnologie to nasze największe odkrycie ostatnich lat!

D. Wartecki - prezes NGR Technologie

Więcej o firmie